36
maandag 4 september dinsdag 5 september woensdag 6 september donderdag 7 september vrijdag 8 september
APV 9.00 uur – Inleveren taken door lln Opening (Aula)
Startdag Team

Startdag leerlingen -

Kennismakingsactiviteiten

Start blok 1

12.00 uur - Teamfoto

Lj 1 t/m 6 – start lessen

 Lln – boeken ophalen Middag - lj 1: Sport & Spel

37
maandag 11 september dinsdag 12 september woensdag 13 september donderdag 14 september vrijdag 15 september
9.00-10.00 uur: ZAT-overleg
15.15 uur - G6 KUA - bezoek Paleis op de Dam
Voorlichting Mentoren lj 6 (door decaan) 20.00 uur: borrel alumni & optreden schoolband
38
maandag 18 september dinsdag 19 september woensdag 20 september donderdag 21 september vrijdag 22 september
8.30 uur – Schoolfotograaf alle leerjaren 8.30 uur – Schoolfotograaf absenten
Studiedag GGD - De Gezonde school Joods Nieuwjaar Joods Nieuwjaar
Profielkeuze overleg/ voorlichting Mentoren lj 3 (door decaan)

19.30 uur – Aula

Ouderavond lj 1

Limes fietstocht lj 5 - vertrek (middag) Biologie excursie lj 6 Zuid Kennemerland incl. zat 23/09
39
maandag 25 september dinsdag 26 september woensdag 27 september donderdag 28 september vrijdag 29 september
Ouderavond lj 3 & 4:
Circa 16.00 uur: Limes fietstocht lj 5 retour Lj 4: aanvang 19.30 uur - start in kantine (bg), 20.00 uur naar lokalen
16.00-18.00 uur: Wijn-kaasproeverij - thema Duitsland (Pieter en Gert)
Lj 3 met decaan (profielkeuze voorlichting voor ouders): aanvang 19.30 uur – Aula, 21.00 uur naar lokalen Ouderavond lj 2: aanvang 20.00 uur - Aula Zon 1/10 - lj 3 vertrek Jihlava 
40
maandag 2 oktober dinsdag 3 oktober woensdag 4 oktober donderdag 5 oktober vrijdag 6 oktober
Schoolkamp lj1 Schoolkamp lj 1 Schoolkamp lj 1 Vrij lln lj 1, leerlingmentoren en begeleiders
PWS driedaagse op school voor lj 6 PWS driedaagse op school voor lj 6 PWS driedaagse op school voor lj 6

19.30-21.15 uur - Oudercursus Levend Latijn

19.30-21.15 uur - Oudercursus Grieks

 

Zon 8/10 - lj 3 retour Jihlava

41
maandag 9 oktober dinsdag 10 oktober woensdag 11 oktober donderdag 12 oktober vrijdag 13 oktober

Ouderavond lj 5 & 6

Lj 5: aanvang 20.00 uur – kantine (begane grond), daarna naar lokalen

Lj 6: aanvang 19.30 uur- Aula (4-hoog), daarna naar lokalen

Muiswerk taalscreening leerjaar 1: 6e en 7e uur
Mentorenoverleg
Optioneel voor alle lj: 15.10-16.30 uur - Workshop Librettoschrijven olv dramaturge Laura Minderhoud Optioneel voor alle lj: 16.10-17.30 uur - Aula - Workshop Opera olv zangeres Marianne Selleger
42
maandag 16 oktober dinsdag 17 oktober woensdag 18 oktober donderdag 19 oktober vrijdag 20 oktober
Deze week: SAQI lj 1 Overleg examinatoren 9.20-10.10 uur - lj 3 - Filosofielezeing met filmbeelden door Dan Hassler-Forest
Lj5 - ENG - 1e uur: Presentatie Filmschool 'Documentaire maken' (Aula) 13.30 uur - lj 4/5/6 (deel) - OBA - lezing Ozcan Akyol
Inloop opzet Rapportvergaderingen

16.15 uur - teamborrel 

19.30-21.15 uur - Oudercursus Levend Latijn

19.30-21.15 uur: Oudercursus Grieks

Optioneel voor alle lj: 15.10-16.30 uur - Workshop Librettoschrijven olv dramaturge Laura Minderhoud

 

 

43
maandag 23 oktober dinsdag 24 oktober woensdag 25 oktober donderdag 26 oktober vrijdag 27 oktober
Herfstvakantie Herfstvakantie Herfstvakantie Herfstvakantie Herfstvakantie
44
maandag 30 oktober dinsdag 31 oktober woensdag 1 november donderdag 2 november vrijdag 3 november
Huiswerkvrij 9.00 - 10.00 uur - ZAT-overleg 
Optioneel voor alle lj: 15.10-16.30 uur - Workshop Librettoschrijven olv dramaturge Laura Minderhoud 15 lln G5BIO - Anatomische les (extern) 

Bètabreed overleg

14.20 uur: lj 4-BIO - excursie Artis

19.30-21.15 uur - Oudercursus Levend Latijn

19.30-21.15 uur - Oudercursus Grieks

Optioneel voor alle lj: 16.10-17.30 uur - Aula - audities Opera - zangers, musici en dansers olv zangeres Marianne Selleger, dirigent Ryan Bancroft, componist Toek Numan en danscoach Rusanne Reitz

 

45
maandag 6 november dinsdag 7 november woensdag 8 november donderdag 9 november vrijdag 10 november
13.00 uur: Mentorentraining
Ouderavond – Sexting & Grooming Dag van de Franse taal (Journée de la langue française) 16.00 uur: lj 5 & 6 – Speeddaten alumni
Optioneel voor alle lj: 15.10-16.30 uur - Workshop Librettoschrijven olv dramaturge Laura Minderhoud  Schoolfeest lj 1&2
46
maandag 13 november dinsdag 14 november woensdag 15 november donderdag 16 november vrijdag 17 november
Na 13.00 uur – facultatieve les voor lj 6 Start Toetsweek         lj 4 & 6 - lj 5 toets Wis A/C
Deadline CyGy  15 lln G5BIO - Anatomische les (extern)  Lj 5 - Wiskunde B dag (Aula, verplicht)
Inloop op onderwerp (team)
47
maandag 20 november dinsdag 21 november woensdag 22 november donderdag 23 november vrijdag 24 november
Taaldorp Duits  
Toetsweek Bovenbouw Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek

13.30 uur: lj 1 t/m 2 - IDFA

Huiswerkavond lj 1

13.30 uur: lj 3 t/m 6 – IDFA

48
maandag 27 november dinsdag 28 november woensdag 29 november donderdag 30 november vrijdag 1 december

Verkort rooster

Verkort rooster  
Middag – rapportvergaderingen OB Middag – rapportvergaderingen OB  
9.00 uur: cijfers Onderbouw in Magister
Mentorenoverleg (sint- en kerstviering, rapporten)
Start blok 2 15.20 -17.00 uur – Lj 3: Beroepenvoorlichting door ouders
49
maandag 4 december dinsdag 5 december woensdag 6 december donderdag 7 december vrijdag 8 december
Rapport OB uitdelen Les tot 13.00 uur Paarse vrijdag
9.00 uur: cijfers toetsweek Bovenbouw in Magister 13.00-15.00 uur - alle lj Sinterklaasviering

12.00-16.00 uur - Aanmelden herkansen & inhalen in Moodle –

lj. 4, 5 & 6

   
COC COC COC COC COC
Inloop op onderwerp (team)

50
maandag 11 december dinsdag 12 december woensdag 13 december donderdag 14 december vrijdag 15 december
  9.00 uur - cijfers herkansen & inhalen Bovenbouw in Magister

Herkansen & inhalen

lj 4, 5 & 6

12.00 uur - lj 1 bezoekt basisscholen 9.00-10.00 uur: ZAT-overleg
Verkort rooster          Verkort rooster

Inloop op onderwerp

13.30-17.30 uur - Aula: training Novilo modules 2) Differentiëren en 3) Executieve functies basis

Middag – rapportvergaderingen

BB

Middag – rapportvergaderingen BB

Aanpakavond lj 2

51
maandag 18 december dinsdag 19 december woensdag 20 december donderdag 21 december vrijdag 22 december
Rapport BB uitdelen Kerstviering/ Kerstdiner Leerlingen vrij
16.00 uur: eerste inschrijfmoment ouders 10 minuten gesprekken Inloop op onderwerp  Team lunch

52
maandag 25 december dinsdag 26 december woensdag 27 december donderdag 28 december vrijdag 29 december
 Kerstvakantie  Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie
1e Kerstdag 2e Kerstdag
1
maandag 1 januari dinsdag 2 januari woensdag 3 januari donderdag 4 januari vrijdag 5 januari
Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie
Nieuwjaarsdag
2
maandag 8 januari dinsdag 9 januari woensdag 10 januari donderdag 11 januari vrijdag 12 januari

Huiswerkvrij

9-22 januari: Rekentoets (1e periode)

Achtplus project (middag)

Nieuwjaarsfeest (op locatie)
Reminder inschrijfmoment ouders 10 minuten gesprekken Uiterste inlevermoment profielwerkstuk 8.00 uur: uiterste inschrijfmoment ouders 10 minuten gesprekken (afstemmen Kees)
Deze week - lj 3: Vakkenvoorlichting door docenten

Bètabreed overleg

3
maandag 15 januari dinsdag 16 januari woensdag 17 januari donderdag 18 januari vrijdag 19 januari
 
Vijf 5e klassen bezoek aan Tweede Kamer SVO
Voorlichtingsavond BOF 10 Minuten gesprekken: start 8e uur: middag en avond

Beroepsoriënterende

stagedag lj3

4
maandag 22 januari dinsdag 23 januari woensdag 24 januari donderdag 25 januari vrijdag 26 januari
Inloop Open Dagen
Achtplus-project (middag)
Luistertoets DUTL Luistertoets ENTL Luistertoets FATL Profielwerkstukavond
5
maandag 29 januari dinsdag 30 januari woensdag 31 januari donderdag 1 februari vrijdag 2 februari
Open dag 1e uur vrij
Lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln Lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln Lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln Lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln Lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln
6
maandag 5 februari dinsdag 6 februari woensdag 7 februari donderdag 8 februari vrijdag 9 februari
Start Tijdvak 2 Open dag
7
maandag 12 februari dinsdag 13 februari woensdag 14 februari donderdag 15 februari vrijdag 16 februari
Lj 3: inleveren profielkeuzekaart 9.00-10.00 uur: ZAT-overleg
Kick-off Profielwerkstuk (docenten) 13.00 uur - Aula: Vertaalwedstrijd Latijn & Grieks A'damse Gymnasia 
8
maandag 19 februari dinsdag 20 februari woensdag 21 februari donderdag 22 februari vrijdag 23 februari

Deze week: PO debat lj 6

Vanaf 11.20 uur: Debatten lj 6 NLD Vanaf 11.20 uur: Debatten lj 6 NLD 
13.00: Mentorentraining  Lj 3: 5e uur - lezing Familiegeschiedenis (Aula)

13.30-17.30 uur - Aula - training Novilo: modules 2) Differentiëren en 3) Executieve Functies basis

 Sound of Cygnus
9
maandag 26 februari dinsdag 27 februari woensdag 28 februari donderdag 1 maart vrijdag 2 maart
Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie
10
maandag 5 maart dinsdag 6 maart woensdag 7 maart donderdag 8 maart vrijdag 9 maart

Huiswerkvrij

6-19 maart: Rekentoets (2e periode)  Vanaf 13.00 uur – lj 6 facultatieve lessen Start toetsweek lj 6
Deze week geen toetsen (m.u.v. Rekentoets) Bètabreed overleg

 

Deadline CyGy 

Lj 6: mondeling NLD  Lj 6 - mondeling NLD  Lj 6 - mondeling NLD  Lj 6 - mondeling NLD  Lj 6 - mondeling NLD 
11
maandag 12 maart dinsdag 13 maart woensdag 14 maart donderdag 15 maart vrijdag 16 maart

Toetsweek

Toetsweek

Toetsweek

Toetsweek

Toetsweek

OB & BB

OB & BB OB & BB BB BB
Rekentoets 13 t/m 26 maart. (2e periode)
12
maandag 19 maart dinsdag 20 maart woensdag 21 maart donderdag 22 maart vrijdag 23 maart
Start Blok 3
       
Lj5 & 6: rekentoets 6e en 7e uur (inhalen en herkansen) Mentorenoverleg
Na de lessen het 7e en 8e uur Inhalen OB

Voorlichting lln lj 5

Klassieke reizen – deelname verplicht!

13
maandag 26 maart dinsdag 27 maart woensdag 28 maart donderdag 29 maart vrijdag 30 maart
10 minuten gesprek: 8.00 uur laatste inschrijfmoment ouders Voorlichting lln lj 5 Klassieke reizen - deelname verplicht!
9.00 uur: cijfers Toetsweek Boven - & Onderbouw in Magister

 

13.30-17.30 uur - Aula - training Novilo: modules 1) basiskennis Hoogbegaafdheid en 4) Executive Functies gevorderd

Fast Lane English (lj 3) - vertrek

12-16.00 uur – Moodle:

L j 6 aanmelden herkansen & inhalen

Lj 4&5 aanmelden inhalen

Intergymnasiale studiemiddag

Goede vrijdag

 

 

Fast Lane English (lj 3) -retour

Oudervoorlichting Buitenland reizen (avond) Verkort rooster Verkort rooster Vrij leerlingen en team
Middag- Rapportvergaderingen OB Middag- Rapportvergaderingen OB
14
maandag 2 april dinsdag 3 april woensdag 4 april donderdag 5 april vrijdag 6 april
Uitdelen rapporten OB    
Tweede Paasdag      
 

Inhalen klas 4 en 5

Herkansen en inhalen klas 6

  Lj 6 PTO Biologie (hele dag)
10 Minuten gesprekken: start 8e uur – middag & avond
Rapportvergadering lj 4&5
Verkort rooster
15
maandag 9 april dinsdag 10 april woensdag 11 april donderdag 12 april vrijdag 13 april
Lj 5:voorlichting klassieke reizen - deelname verplicht!

Verkort rooster

9.00-10.00 uur: ZAT-overleg

 
Overleg examinatoren    
Cijfers alle herkansingen 4,5 en 6 in op Moodle Voorlichting leerlingen Parijs/Berlijn reizen – deelname verplicht

Rapport uitdelen BB

Middag: generale repetitie The Opera 20.00 uur: première The Opera 20.00 uur: uitvoering The Opera
16
maandag 16 april dinsdag 17 april woensdag 18 april donderdag 19 april vrijdag 20 april
       
      lj5: Italië & Griekenland reizen - Vertrek
       
 

Lj 6 Aftekenen SE-cijfers: 14.00 uur - 6A, 14.45 uur - 6B, 15.30 uur - 6C

Bètabreed overleg 

     Zat 21/04 - Aankomst Jihlava studenten
Lj 6: examentraining Lj 6: examentraining (NASK)
 17
maandag 23 april dinsdag 24 april woensdag 25 april donderdag 26 april vrijdag 27 april
         Koningsdag
Activiteitenweek Activiteitenweek Activiteitenweek Activiteitenweek  
Lj 5 - Italië/Griekenland reis retour Vrij
Lj 4: Parijs/Berlijn reizen - Vertrek Lj 4 - Parijs/Berlijn reis retour +/- 01:00 uur
Lj 6: examentraining Lj 6: examentraining Lj 6: examentraining

Lj 6: examentraining

Jihlava studenten vertrek
18
maandag 30 april dinsdag 1 mei woensdag 2 mei donderdag 3 mei vrijdag 4 mei
Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie
zaterdag 5 mei: Bevrijdingsdag
19
maandag 7 mei dinsdag 8 mei woensdag 9 mei donderdag 10 mei vrijdag 11 mei
Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie
Hemelvaartsdag
20
maandag 14 mei dinsdag 15 mei woensdag 16 mei donderdag 17 mei vrijdag 18 mei
CE 1- Startdag CE 1 CE 1 CE 1 CE 1
Mentorenoverleg
21
maandag 21 mei dinsdag 22 mei woensdag 23 mei donderdag 24 mei vrijdag 25 mei
CE I CE I CE I CE I
Tweede Pinksterdag
SVO
22
maandag 28 mei dinsdag 29 mei woensdag 30 mei donderdag 31 mei vrijdag 1 juni
CE I CE I - laatste dag 30 mei - 11 juni: Rekentoets (3e periode)    
Extra afnamedag Rekentoets voor eindexamenkandidaten   
 

13.30-17.30 uur - Training Novilo: modules 1) basiskennis Hoogbegaafdheid en 4) Executieve Functies gevorderd

Presentatie verrijkingsproject
23
maandag 4 juni dinsdag 5 juni woensdag 6 juni donderdag 7 juni vrijdag 8 juni
Rekentoets 4 juni t/m 18 juni (3e periode) Aristeia Aristeia & zomerfeest
9.00-12.30 uur - DELF schriftelijke examens Zat 9/06 - DELF mondelinge examens
 

24
maandag 11 juni dinsdag 12 juni woensdag 13 juni donderdag 14 juni vrijdag 15 juni
 Uitslag CE 1
9.00-10.00 uur: ZAT-overleg Roostervrije dag leerlingen

Team:

tot 12.00 uur: sectiewerktijd

vanaf 12.00 uur: lunch & teamuitje 

 Suikerfeest
25
maandag 18 juni dinsdag 19 juni woensdag 20 juni donderdag 21 juni vrijdag 22 juni
 CE 2 - Startdag CE 2 CE 2 CE 2 – laatste dag  

13.30-17.30 uur - Training Novilo: module 4 Executieve Functies gevorderd

Deadline CyGy

26
maandag 25 juni dinsdag 26 juni woensdag 27 juni donderdag 28 juni vrijdag 29 juni
 Geen toetsen  Geen toetsen   Toetsweek alle leerjaren
Uitslag CE2
16-18.30 uur Wijn- en kaasproeverij, thema Griekenland (Pieter & Gert)
27
maandag 2 juli dinsdag 3 juli woensdag 4 juli donderdag 5 juli vrijdag 6 juli
Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek slotdag Correctiedag docenten
Leerlingen lesvrij
Inhalen Onderbouw
Diploma-uitreiking
28
maandag 9 juli dinsdag 10 juli woensdag 11 juli donderdag 12 juli vrijdag 13 juli
09.00 uur: Cijfers lj 4&5 in Magister
Toetsen retour lj 1t/m3

12.00 -16.00 uur: aanmelden herkansen & inhalen in Moodle lj 4 & 5

Cijfers in Magister lj 1t/m 3
Sportdag lj 4 & 5 Herkansen blok 2 & 3 Inhalen alleen blok 3 lj 4&5

PTA lj 5

LO Sportdag lj 1 & 2

Inhalen noodgevallen lj1 t/m 3

Keulen/Trier lj 3 – Vertrek

Keulen/Trier lj 3 – Retour
29
maandag 16 juli dinsdag 17 juli woensdag 18 juli donderdag 19 juli vrijdag 20 juli
Correctiedag docenten 09:00 uur: Cijfers herkansen & inhalen lj 4&5 in Magister Inbreng revisie tot 20:00 uur.

Vanaf 13.00 uur:

-          Revisie

-          APV

-          Borrel

10:00 uur: Promoties lj 1, 2, 4 en 5
Herkansingen & inhalen 4+5 11:00 uur: Promoties en picknick lj 3
Rapportvergaderingen OB Rapportvergaderingen BB
Inleveren boeken alle leerjaren Inleveren boeken
 30/35
maandag 23 juli dinsdag 24 juli woensdag 25 juli donderdag 26 juli vrijdag 27 juli

Zomervakantie –

zaterdag 21 juli t/m maandag 3 september

35
maandag 27 augustus dinsdag 28 augustus woensdag 29 augustus donderdag 30 augustus vrijdag 31 augustus

36

maandag 3 september

dinsdag 4 september

woensdag 5 september

donderdag 6 september

vrijdag 7 september

 Startdag team  Startdag leerlingen
 
37
maandag 10 september dinsdag 11 september woensdag 12 september donderdag 13 september vrijdag 14 september