img article institut 1Op maandagmiddag 29 mei hebben we spelenderwijs in tropische temperaturen mogen genieten van een gezellige en actieve prijsuitreiking van het 32e concours interscolaire 2017, uitgeschreven door het Institut Français en de Vereniging van Leraren in Levende Talen.

In groepjes van 4 maakte 2A afgelopen januari allerlei supermooie en leuke gezelschapspellen, waarvan er drie mochten worden ingezonden aan de jury. Cato, Wisse, Jaime en Anoek maakten het spel ‘’Est-ce que tu sais? en werden één van de 11 finalisten van het land. Zij wonnen maandag zowaar de Publieksprijs!

De hele happening, met jury, fotograaf, ouders en sponsor TV5monde vond plaats in de kantine van het Cygnus. Ik ben heel erg trots op de leerlingen en feliciteer ze hierbij nogmaals met deze landelijke prijs. Het was de eerste keer dat het Cygnus meedeed aan dit concours, maar wat de sectie Frans betreft: volgens jaar weer!

[ Pauline Vis ]

conc1
De Cygnianen van klas 2A

conc2
Het formele gedeelte in de kantine van het Cygnus.

conc3
En de trotse docenten, met als stralend middelpunt notre Pauline Vis