rpgroepvesuvEén van de drie mediterrane reizen ging afgelopen april naar Rome en Pompei. Zesendertig leerlingen, onder begeleiding van Ursula, Sint-Jan, Maartje en Eric. Prachtig weer, pijnlijke blaren, drukke pleinen, zwaar beveiligde kerken en natuurlijk heel veel opgravingen en musea. Maar ook afdalen in cryptes en catacombes, tekenen op het Forum en in de Galleria Borghese, het beklimmen van de Sint Pieter en de Vesuvius en ontspanning op het strand nabij Paestum stonden op het programma. Hieronder een impressie.

(foto's Renzo Westerbeek)

Twee filmpjes: hierboven dat van Sanne, rechts daarnaast van Renzo.

rppaestum

rpboys rpecsslegtuit

rpgirls

rpfontanaara

rplararoses

rpmilanwijst

rpsarahshotos

rpview

rpstrand

rpgroep2

rptekeningen

rpbruno

rpbrunoigor

rpbrunodavide rpigor

rpisabel rpbrunovesta

rpsarah rptessel

 rpivo rplaradafneeapollo

rpvoskes

rpsarah2

rplied

rplarauitzrpgroep