leeuwHet werden uiteindelijk drie uitvoeringen van het theater- en muziekspektakel door leerlingen van het Cygnus: de Dreigroschenoper. Onder regie van Esther Bolte, met assistentie van Merel Dijkhuizen (die in 2015 een Cygnus-diploma in ontvangst mocht nemen) en verder begeleid door Jeroen Groenewoud heeft onderstaande indrukwekkende lijst van leerlingen getracht het succes van Romeo en Julia van maart 2015 te evenaren.

Lees hier een uitgebreide recensie van deze productie op 9 en 10 maart 2016.

Bram van der Woerdt, Sammy Frenkel, Leeuw Van Moerkerken, Sam van Riessen, Tjip Telman, Lara Simsek, Arabella Meyer, Chinook Felix, Fee Elders, Noah Claassen, Ruben Peeters, Ishana Dajal, Igor von Rosenberg, Tessel de Vries, Gijs Smeets, Marijn Huijers, Tessa Happé, Beer Saatrübe, Mieke Wessel, Roza Ybema, Liza Roelofsen, Mila Bult, Rover van der Noort, Pijke Steenhuis, Gijs Voskes, Hazel v Waijjen, Daan Krol, Nienke Vos, Samuel Cohn, Lara Breedveld, Mijntje Boeke, Alexander Hiebsch, Camile van Harmelen, Jona Wolff, Marit Mulder, Mikk Giesbergen, Geert Noordzij, Janko Wiebenga en Geert Noordzij.

De muzikale leiding van deze (zeer muzikale) productie was in handen van Chinook Felix en de onnavolgbare Guy Vossen.

Audities voor deze uitvoering waren afgelopen september.

 

3x

3x2

3x3