Interview Guy & SachaDe eerste avond van het Filmhuis Cygnus was afgelopen vrijdag een groot succes. Meer dan honderd leerlingen vanaf de derde klas zagen eerst het ontroerende cowboydrama "The Rider". De meeste leerlingen waren erg enthousiast over de film, die een enkeling zelfs in tranen bracht.

Een nog groter succes was daarna "Dirty God", waarvan de regisseur, Sacha Polak, zelf aanwezig was. De film gaat over de veerkracht van een jonge vrouw wier gezicht ernstig verminkt is geraakt door een zuuraanval van haar ex. Onze eigen filmcomponist Guy Vossen nam de regisseur vooraf een indringend interview af, wat zeker zal hebben bijgedragen aan de waardering voor deze aangrijpende film.  

Het filmhuisteam staat alweer te trappelen voor de volgende avonden. Kom ook! Vrijdag 31 januari is de volgende keer; 27 maart is de laatste keer van dit seizoen. Beide keren begint de eerste film om 17:15 uur. 

Guy & Sacha