botschaftEbbe Langenberg (leerjaar 6) werd dit voorjaar na een schriftelijke en een mondelinge sollicitatieronde uit 80 leerlingen geselecteerd om deel te nemen aan het zogeheten Sprachprogramm van de PƤdagogischer Austauschdienst (PAD). Er zijn voor Nederland in totaal 20 plekken beschikbaar. In de zomer heeft Ebbe met de Nederlandse groep een drieweekse reis door Duitsland gemaakt. De reis werd begeleid en volledig gesubsidieerd door de PAD in samenwerking met EP Nuffic. Twee weken heeft zij doorgebracht in een gastgezin in Erlangen om de bayrischen Schulalltag te ervaren. Vrijdag 29 september werd de editie van 2017 afgesloten met de traditionele ontvangst op de Duitse ambassade in Den Haag. Elk jaar weer een feestelijke gebeurtenis in een statige ambiance. Sinds drie jaar meldt onze school een leerling voor dit eervolle programma aan. Ebbe is na Zoƫ van der Tuin en Shade Iro-Omo de derde Cygniaan die in de prijzen valt. [ Annemieke de Bruin ]

ebbe